من با لیسانس اقامت چه کشوری را می توانم بگیرم؟


روادید ایران
گرفتن اقامت دائم یک کشور از دو طریق میسر است،به صورت مستقیم یا با واسطه کار چند ساله.

در رابطه باقسمت مهاجرت مستقیم می توانید در قسمت اقامت وب سایت موسسه مهاجرتی آریانا پارس اطلاعات ضروری را کسب بکنید .که در بالای همین صفحه موجود است و مشاهده بکنید که آیا گرفتن اقامت دائم کشوری با همین مدرک لیسانس برای شما میسر است یا خیر؟

به طور کلی صرفاً با مصرف از مدرک لیسانس،شانس کمی برای گرفتن اقامت دائم کشورها بصورت مستقیم وجود دارد ولیکن در کشورهایی شبیه استرالیا، نیوزلند و کانادا می توانید از طریق مهاجرت از تخصص و با داشتن پارامترهای دیگر نظیر سابقه کاری،مدرک زبان و…

برای اقامت دائم مستقیم کار بکنید (اطلاعات مربوط به انواع این مهاجرت در وب سایت موسسه مهاجرتی آریانا پارس در بخش مربوط به هر کشور موجود است

ولی در این مطلب می خواهیم در رابطه با اخذ اقامت دائم از طریقروش های غیر مستقیم و با واسطه حرف کنیم. گفتنی است بیشتر افرادی که موفق به اخذ اقامت دائم کشورهای اروپایی، آمریکا و دیگر کشورها شده اند از یکی از طریق زیر خوب به این امر شده اند،اما این نکته قابل ذکر است که تمام ی اینآموزش ها مورد تائید موسسه حقوقی آریانا پارس وکلای پایه یک دادگستری این موسسه ناست .

۱)روش اول:گرفتن توصیه شغلی از یک کارفرما با حداقل پیشنهاحقوق ارزشمند ۲۳۰۰ دلار که شخص بعد از کار جهت ویزای کار در کشور مورد نظر و پرداخت مالیات حقوق های دریافتی خود بین ۳ تا ۵ سال،اکثرا ٌ ً خوب به اخذ اقامت دائم کشور می شود.در عمل اینروش تنها زمانی میسر است که کارفرما معین تنها برای شخص متاضی (بواسطه آشنائیت و یا روابط فامیلی)درخواست کار را تسلیم اداره مهاجرت می نماید برای چه که در بیشتر کشورها،اولویت اعطای ویزا کار با افرادی است که ساکن این کشور هستند فلذا آموزش های بعدی کاربر دی تر می باشند .

روش دوم: با ورود به کشور مورد نظر از طریق پذیرش تحصیلی در مقطع بالاتر و یا دوباره تکرار مقطع قدیم ، شخص متقاضی اقامت دائم کشور، با دو امکان روبرو می شود که اولی اتمام مقطع در کشور مورد نظر و پیدا کردن شغل بر طبـق مدرک اخذ شده در همان کشور است که این روش، مطمئن ترین راه جهت اخذ اقامت دائم کشور است چرا که با دریافت مدرک تحصیلی از دانش کده های معتبر کشور و آشنایی با شرایط آن کشور به خصوص این مطلب که بیشتر کشورهای جهان ، به دانشجو بعد از اتمام تحصیل، فرصت برای انجام کار میدهند، متقاضی اخذ اقامت دائم به راحتی نائل به انجام این کار می شود. حال این کار در دو دسته کشور صورت پذیر است:

۱ کشورهایی که تحصیل در آنها رایگان است اخذ مقطع لیسانس به راحتی و بدون پرداخت هیچ نرخ ای میسر است.

۲ کشورهایی که انگلیسی زبان هستند و می توان در آنها بعد از تحصیل زود تر کار پیدا کرد.ولی امکان دومی که شخص با ورود به کشور مورد نظر خود با ویزای تحصیلی، پش روی خود دارد این مطلب است که برخی وقتها فرد بعد از ورود به کشور مورد نظر از طریق ویزای تحصیلی، اقدام به جستجو جهت شغل مورد نظر می کنند و بعد از پیدا کردن شغل مورد نظر خود تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار و کار کردن به مدت ۳ تا ۵ سال موفق به اخذ اقامت دائم این کشور می شوند.

روش سوم: اخذ اقامت دائم با داشتن مدرک لیسانس، این مطلب است که بعد از دریافت ویزای تحصیلی کشور مورد نظر، فرد می تواند از طرقی شبیه سرمایه گذاری، پناهندگی و … کار به اخذ اقامت دائم آن کشور نماید. که این راه هم شانس بیشتری از کار مستقیم برای اخذ اقامت دائم جهت افراد متقاضی دارد.