قیمت درب های ضد سرقت


نوع عایق :
محیط داخلی مابین دو طرف پنل درب بطور کامل با پشم سنگ تخته ای (به جای فوم پلی استایرن یا پشم شیشه) به ضخامت 40 میلی متر دانسیته بالا (80) پوشانده شده که به منظور پیشگیری از نفوذ صدا همین طور سرما گرما بهترین عایق است

رویه درب :

رویه های به کار رفته از جنس MDF با ضخامت 10 میلی متر بوده که با روکش های زیبا و طبیعی چوب از عبارت راش، گردو، ملچ و غیره، ارائه می گردند .
نوع رنگ :

رنگ به کار رفته در بخش های فلزی درب های ضد سرقت دُر از عبارت چارچوب از نوع الکترواستاتیک از مرغوب ترین پایداری رین نوع در مساوی خش پذیری انتخاب گردیده است و به جهت زیبا یی دو چندان بصورت مات اجرا می گردد .
یراق آلات :
حاوی دستگیره خارجی و داخلی، درکوب و دستگیره شب بند از جنس برنج یا زاماک با کیفیت عالی (بر خلاف نمونه های آلومینیومی
و یا پلاستیکی آبکاری شده موجود در بازار) بصورت توپر و سنگین با آبکاری مرغوب تهیه می گردند .
سیستم قفل :
در قسمت پشت لنگه درب های ضد سرقت ادُر (طرف لولا) 6 عدد زبانه استوانه ای فلزی (به قطر 1/5 سانتی متر) بصورت دوتا پین در 3 محل با چارچوب درگیر می شوند .

در بخش جلو (طرف دستگیره) یک عدد قفل 3 زبانه در بالا یک عدد در پایین با سیلندر استاندارد از نوع Kale ترکیه، محافظ استیل با ضخامت 15 میلی متر جهت عدم دسدلهره و ترس ی به سیلندر به سرقت بکار گرفته شده است . همین طور در میزان فاصل این دو قفل، یک عدد قفل شب بند مخفی تعبیه شده است .


درب ضدسرقت از لـحاظ ساخـتار داخـلی در داخل درب پشت روکــش اصلی درب، به جهت حفظ ایمنی و امـنیت دارای ارزش برای ای است .
متاسفانه در سالهای اخیر در کشور عزیزمان با تولید و واردات کارهای بی کیفیت به منظور پایین آوردن قیمت تمام شده محصولات و فروش بیشتر ، کار به ارائه کالاها با ساختار داخلی نامناسب از لحاظ امنیتی کرده که با کمترین تلاش و تحت فشار قرار گرفتن ، درب از فرم اصلی خود خارج شده دسدلهره و ترس ی به قفل ها میسر می شوند .
کالاها مجموعه دُر، همان گونه که در عکس زیر ملاحظه می فرمایید، متشکل از ورقه اصلی درب به صورت یکپارچه به همراه قید های عرضی جهت حفظ امنیت بسیار زیاد بالا می باشند . همین طور به منظور عایق بندی بیشتر درب ها برای پیشگیری از عبور صدا و همین طور عایق بودن در مساوی آتش از ماده عایق پشم سنگ استفاده می شود.
در کالاها ایستادُر کلیه قفل ها به جهت استحکام امنیت بیشتر و پیشگیری از دسترس و نگرانی ی به قفل ها - در داخل پروفیل
های فلزی قرارگرفته تا مانع دسدلهره و ترس ی به قفل ها شود.
حال آنکه محصولات بی کیفیت تر سیـستم قفل در زیر ام دی اف به صورت کاملا قابل دسدلهره و ترس قرار گرفته.