رم افزار Studio One تولید شرکت PreSonus Software

فروش وی اس تی

دانلود وی اس تی,وی اس تی,دانلود vst,فروش vst,خرید vst,خرید وی اس تی

یکی از برنامـه های مرجع قدرتمند برای تنظیم موزیک سازی ضبط میکس مسترینگ در همه سبک های موسیقی است که احتمال دارد کمتر شناخته شده باشد .

در این متن قصد ارزیابی کلی این نرم افزار را داریم .

تاریخچه

در سال 2006 ، شخصی به نام ولفگانگ کاندروس با همکاری و سرمایه گزاری شرکت Presonus، شروع به تهیه و تولید آزمایش ی این پروگرام کرد . کاندروس از همکاران پروژه تولید نرم افزار های محبوب کیوبیس و نوئندو در شرکت اشتنبرگ بوده است به همین دلیل تیم تولید کننده نرم افزار استودیو وان اکثرا از کارکنان شرکت اشتنبرگ تشکیل شده بود .

پروگرام استودیو وان Studio one

این پروگرام تحت سیـستم علت های ویندوز و مکینتاش تولید شده دارای چهار نسخه مفرق است : Free , Artist , Producer , Professional

Studio one Free

این نسخه برای فرد ان مبتدی تازه کار طراحی شده دارای محیط فرد ی بسیار زیاد آسان ولی فرد دی است . تعداد بی نهایت لاین برای ضبط و آهنگ سازی و پلاگین های مختلف جهت ویرایش فایل صوتی از امکانات این نسخه است . این ورژن بصورت رایگان قابل دانـلود از طریق اینترنت است .

Studio one Artist

این نسخه از پروگرام دارای امکانات نسخه قبلی است با این فرق که بانک صدا و پلاگین های بیشتر ولی بصورت محدود دارد .Studio one Producer

این نسخه جهت فرد انی طراحی شده که به امکانات پایه برای موزیک سازی میکس پیشرفته نیازمند می باشند . امکاناتی شبیه : پشتیبانی از AU/VST ، پشتیبانی از تکنولوژی ReWire ، پشتیبانی از ورودی خروجی Mp3 دارای بانک ولوم مختصر و فرد دی برای موزیک سازی .

Studio one Professional

کاملترین نسخه این نرم افزار که حاوی همه امکانات مورد نیاز برای موسیقی سازی و میکس مسترینگ پیشرفته است .

امکاناتی مثل : ضبط و پشتیبانی از ورودی و خروجی MIDI پشتیبانی از ضبط Multitrack ، کوانتایز Video Playback ، پلاگین لایسنس شده ی Melodyne جهت تیونینگ صدا ، پشتیبانی از تکنیک Automation و همه امکانات مورد نیاز .

26 افکت مختلف پردازش 32 64 بیت ، پشتیبانی از Time stretching برای افزایش و کاهش سرعت فایل صوتی

و پشتیبانی از AU ( Audio Unit ) / VST / VST3 ، پشتیبانی از تکنولوژی Control Link System ( برای کنترل کردن Knob ، Fader ها از طریق سخت افزار یا میدی کنترلر ) ، قابلیت Drag and Drop برای سرعت بخشیدن به فرایند آهنگ سازی و ویرایش فایـل های صوتی ، پشتیبانی از تکنولوژی ASIO Windows Audio یا Core Audio .

تحلیل کلی افکت ها و پلاگین ها

کمپرسور ها Delay ریورب ، امپلی فایر شبیه سازی شده برای گیتار ، پلاگین هایی برای بالا بردن Loudness و مسترینگ و فاینالایز کردن فایل صوتی ، اکولایزر ، Metering و آنالیز کردن فرکانس های مختلف .

نقد کلی VST ها

این پروگرام دارای چهار نوع ساز مجازی یا VSTi است .

Impact : جهت شبیه سازی سمپلینگ انواع درامز

Mojito : بیس سینت مونوفونیک

Presence : رابط ارتباطی بین صوت ضبط شده سینتیسایز شده ( پشتیبانی از Soundfont )

Sample one : سمپلر قدرتمند و فرد دی برای سمپل کردن انواع فایـل های صوتی

با استفاده از وی اس تی ها می توانید هزاران صوت مختلف و انواع سینت سایزر های مختلف را به پروگرام اضافه کرده و از آنها مصرف بکنید .