قلم قرآن خوان چیست؟

پدیده ای نو و شگفت انگیز در امر روش قرآن کریم

قرآن دیجیتال
قلم قران خوان با قابلیت تلاوت قرآن امکان دوباره تکرار ت با هدف تسهیل قرائت قرآن کریم اولین بار توسط «صبحی طه» مخترع سوری تولید گردید که اکنون بدست متخصصین ایرانی در اختیار شما است .
به محض رابطه صفحات کتاب قرآن کریم با نوک این قلم الکترونیکی ، این قلم شروع به تلاوت آیا ت قرآن که به آنان اشاره می‌شود، می‌کند. این قلم الکترونیک، امکان قرائت قرآن برای فرد را فراهم می‌کند و به منظور حصول اطمینان از قرائت صحیح، امکان دوباره تکرار آنچه را که فرد آن را می‌شنود وجود دارد.
این قلم الکترونیک به تأیید کمیته بازنگری قرآن الأزهرا رسیده است.
کتاب مقدس قرآن کریم که همراه قلم قاری قرآن است دارای فونتی قشنگ است که در صفحات آن بصورت شبکه ای نامرئی کد گذاری صورت گرفته است لذا با لمس قلم در آیه مورد نظر کد مربوطه را خوانده و بعد از تشخیص کد ، آیه مربوط به آن کد را میخواند .در صورتی که کاربر نام آیه را با قلم لمس نماید ، سوره بصورت کلی تلاوت می گردد.در این قلم تلاوت بشیوه عربی ترجمه فارسی آن درج گردیده است.تلاوت آن توسط چندین استاد برجسته تلاوت می گردد.
با استفاده از این دستگاه شما می توانید با سه گام برترین نحوه یادگیری و قرائت حفظ آن را فرا گیرید :
۱-نقطه گذاری (لمس)
۲-گوش فرا دادن
۳-تلاوت فرد
صوت تلاوت بوسیله دو بلندگوی تعبیه شده بر روی قلم بصورت واضح شنیده می شود و در صورت تمایل می توان از هندسفر ی موجود در جعبه استفاده کرد.
با قلم قرآن خوان که با برند یاسین عرضه می گردد دیگر هیچگونه نیازی به استفاده از رایانه نیست و جهت روش کودکان لازم نیست آن ها را همراهی کنیم.
این محصول با کیفیت ترین هدیه ای است که میتوانید به پدر و مادر یا فرزندان بدهید
قلم قرآن خوان
قلم قرآنی,قرآن دیجیتال,قلم قرآنی هوشمند
چرا قلم قرآن خوان ؟
در محصولات دیگر که بصورت رایانه های جیبی طراحی تولید گردیده است ما وجود کتاب قرآن را کمتر حس می کنیم ولی در این دستگاه کتاب قرآن بصورت مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد در کنار آن شما با تهیه و تولید این دستگاه MP3 Player هم دارید زیرا قابلیت پخش فایـل های MP3 را دارد که خروجی جهت نصب هندمسافرت ی هم در آن قرار داده شده است.
به شما هموطنان عزیز که طالب کسب آموزش صحیح تلاوت روخوانی حتی حفظ قرآن کریم می باشید عرض می کنیم با استفاده از این تکنولوژی نو پیشرفته ، در فرآیند یادگیری شتاب خیلی خیلی ی خواهید گرفت.
قلم قرآنی,قرآن دیجیتال,قلم قرآنی هوشمند